STUDENTSKÉ AKTIVITY

obrazek

24.11.2011 / Exkurze GEA - LVZ Liberec

Dne 24.11. 2011 studenti třídy S4A v rámci názorné výuky technologie prošli nástrojárnou - zpracování přípravků, v lisovně názorně s odborným výkladem zhlédli přípravky v činnosti. V provozu filtrace viděli výrobu filtrů na jednoůčelových strojích vlastní konstrukce - motivace pro budoucí praxi. Průvodcem byl Fr. Grůša z GEA

obrazek

10.10.2011 / MSV BRNO

Naši pracovníci Ing. Kucko a Ing. Haňáček zorganizovali pro studenty tříd S4A, S4B a S2B, S3B exkurzi na MSV Brno 2011. Mezinárodní strojírenský veletrh je vedoucí průmyslový veletrh ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 75 000 návštěvníků z 59 zemí světa. Více jak třetina vystavovatelů je ze zahraničí. Zastoupeny jsou všechny klíčové oblasti strojírenského průmyslu v devíti specializovaných oborech. Naši studenti se tak mohou komplexněji seznámit s děním v moderních strojírenských oborech.

foto zde

obrazek

21.9.2011 / Exkurze Osvětim a Vělička

Naši pracovníci RNDr. Eva Kirschnerová a Ing. Jiří Haňáček s podporou vedení školy zorganizovali studentům tříd S2B a S3A exkurzi do Osvětimi a Věličky v Polsku. Studenti měli možnost konfrontovat některé teoretické informace získané ve výuce s tvrdou realitou, kterou byl vyhlazovací tábor Auschwitz, ze kterého je v současné době rozsáhlé muzeum a památník. Aby toto "těžké téma" bylo odlehčeno, měli studenti dále možnost projít krásami solných dolů ve Věličce.

foto zde

© 2011 SPŠSE a VOŠ Liberec | webové stránky