Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Milan Kerslager
Přejít na: navigace, hledání
m (Výuka na SPŠSE a VOŠ v Liberci: starší odkazy)
m (Zkrácení úvodu (vynechání fakulty))
Řádka 1: Řádka 1:
'''Mgr. Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.fm.vslib.cz Fakultě mechatroniky a mezioborových studií] [http://www.tul.cz Technické univerzity] v [http://www.liberec.cz Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.kai.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]. [[Osobní informace]] naleznete na samostatné stránce.
+
'''Mgr. Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.tul.cz Technické univerzitě v Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.kai.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]. [[Osobní informace]] naleznete na samostatné stránce.
  
 
E-mail: [mailto:milan.kerslager@pslib.cz milan.kerslager@pslib.cz]
 
E-mail: [mailto:milan.kerslager@pslib.cz milan.kerslager@pslib.cz]

Verze z 12. 5. 2007, 19:23

Mgr. Milan Keršláger je učitelem na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická v Liberci, kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru Počítačové systémy. Kromě toho vyučuje i na Technické univerzitě v Liberci, o čemž naleznete podrobnější informace na fakultní domácí stránce. Osobní informace naleznete na samostatné stránce.

E-mail: milan.kerslager@pslib.cz

Výuka na VOŠ

Aktuální rozvrh výuky naleznete na stránce školy. Ve školním roce 2006/2007 vyučuji předměty:

OstatníTip: Původní stránky jsou stále k dispozici.