Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Milan Kerslager
Přejít na: navigace, hledání
m (Linux: odkazy)
m (Odkaz na osobní informace)
Řádka 1: Řádka 1:
'''Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.fm.vslib.cz Fakultě mechatroniky a mezioborových studií] [http://www.tul.cz Technické univerzity] v [http://www.liberec.cz Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.kai.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce].
+
'''Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.fm.vslib.cz Fakultě mechatroniky a mezioborových studií] [http://www.tul.cz Technické univerzity] v [http://www.liberec.cz Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.kai.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]. [[Osobní informace]] naleznete na samostatné stránce.
  
 
== Výuka ==
 
== Výuka ==

Verze z 11. 5. 2007, 13:15

Milan Keršláger je učitelem na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická v Liberci, kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru Počítačové systémy. Kromě toho vyučuje i na Fakultě mechatroniky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci, o čemž naleznete podrobnější informace na fakultní domácí stránce. Osobní informace naleznete na samostatné stránce.

Výuka

Aktuální rozvrh výuky naleznete na stránce školy.

LinuxTip: Původní stránky jsou stále k dispozici.