logo Měsíční plán akcí SPŠSE a VOŠ 2016/2017

Vyberte měsíc: Rok 2012/2013 Rok 2013/2014 Rok 2014/2015 Rok 2015/2016
Bakaláři - Plán akcí

Přehled akcí: březen 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Místnosti

 
1.3.
(St)
 

Bedřich

10:00-12:35

MZ2017-radnice-termíny předávání vysvědčení

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4A

 

 
2.3.
(Čt)
 

Anežka

8:00-12:35

Školeni NIDV - SPŘŠ

 

 

8:55-13:30

NIDV Školení k MZ

 

 

12:30

školení k MZ Praha

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4B

 

 
3.3.
(Pá)
 

Kamil

 
4.3.
(So)
 

Stela

 

4.sobota s technikou

 

 

 
5.3.
(Ne)
 

Kazimír

 
6.3.
(Po)
 

Miroslav

11:50-17:10

soutěž NAM Ostrava

 

 

 

florbal SŠ- SportPark Arena

 

 

 
7.3.
(Út)
 

Tomáš

7:10-11:40

Exkurze - DencoHappel (STT)

S2B

 

 

Seminář matematiky Praha

 

 

 
8.3.
(St)
 

Gabriela

8:55-14:00

profesní průprava zást.ředitele- NIDV

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4A

 

 
9.3.
(Čt)
 

Františka

8:00-12:35

Školeni NIDV - SPŘŠ

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4B

 

 
10.3.
(Pá)
 

Viktorie

 

FLorbal -turnaj dívek pro SŠ

 

 

 
11.3.
(So)
 

Anděla

 
12.3.
(Ne)
 

Řehoř

 
13.3.
(Po)
 

Růžena

 

soukromě

 

 

 
14.3.
(Út)
 

Matylda, Rút

 
15.3.
(St)
 

Ida

7:10-13:00

Odevzdání DMP
-v Infocentru školy Odevzdávejte 2 svázané výtisky včetně el. verze na CD/DVD v každém z nich

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4A

 

 
16.3.
(Čt)
 

Elena, Herbert

8:00-12:35

Školeni NIDV - SPŘŠ

 

 

8:00-11:40

lékař

 

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4B

 

 

lékař

 

 

 
17.3.
(Pá)
 

Vlastimil

 
18.3.
(So)
 

Eduard

 

Zájezd do Skotska

 

 

 
19.3.
(Ne)
 

Josef

 

Zájezd do Skotska

 

 

 
20.3.
(Po)
 

Světlana

 

Zájezd do Skotska

 

 

 
21.3.
(Út)
 

Radek

 

lékař

 

 

 

AMPER - Jablotron

 

 

 

prezentace naší školy Brno

 

 

 

Zájezd do Skotska

 

 

 

soutěž Solidworks Hranice na Moravě

 

 

 
22.3.
(St)
 

Leona

8:00-10:45

Festival Jeden svět

E2A, S2B, E3A, L3

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4A

 

14:35-17:10

Neisse Elektro- organ.schůzka

 

 

 

Zájezd do Skotska

 

 

 

Konference Pearson Praha

 

 

 

AMPER - Jablotron

 

 

 

konference Maják- KÚ

 

 

 
23.3.
(Čt)
 

Ivona

8:00-12:35

Školeni NIDV - SPŘŠ

 

 

13:00

Festival Jeden svět v Lid.sadech

L1

 

14:35-16:10

Školení- Vyhláška 50

E4B

 

14:35-17:10

Informativní schůzka pro 4.ročníky o možnosti uplatnění u Policie ČR

 

 

 

AMPER - Jablotron

 

 

 

soutěž Amavet- KÚ

 

 

 

Zájezd do Skotska

 

 

 
24.3.
(Pá)
 

Gabriel

 

AMPER - Jablotron

 

 

 

Geotronics - Praha (3D digitalizace)

 

 

 

Zájezd do Skotska

 

 

 

soukromě

 

 

 
25.3.
(So)
 

Marián

 

Den učitelů němčiny

 

 

 

Zájezd do Skotska

 

 

 
26.3.
(Ne)
 

Emanuel

 
27.3.
(Po)
 

Dita

9:00-13:00

okresní kolo v programování

 

A211

10:55-17:10

soukromě

 

 

 

Školení Heidenhain TNC 640

 

 

 

školení Laboratorní práce z fyziky

 

 

 

seminář Aj Praha

 

 

 
28.3.
(Út)
 

Soňa

12:00

Uzavření 3-čtvrtletní klasifikace - do 12:00 hod.

 

 

 

Školení Heidenhain TNC 640

 

 

 

seminář Erasmus Praha

 

 

 

florbal- celostátní kolo

 

 

 
29.3.
(St)
 

Taťána

13:00-15:00

kontrolní den - fasáda

 

 

 
30.3.
(Čt)
 

Arnošt

8:00-12:35

Školeni NIDV - SPŘŠ

 

 

14:30

Pedagogická porada

 

 

 

soutěž O stříbrný píst Vyškov

 

 

 
31.3.
(Pá)
 

Kvido

11:50-13:30

seminář k Elektro olympiádě

 

A110

 

Drážďany - projekt "POKROK"

 

 

24.3.2017 (9:48)

Zpracováno v systému Bakaláři