Přehled akcí: školní rok 2014/15
Termín |
Akce |
Třídy |
|
|
8:00 |
Zahájení školního roku, třídnické hodiny |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V1, V2 |
12:00 |
Setkání žáků 1. ročníku s vedením školy |
|
|
|
12:45-13:30 |
Přednáška výchovné poradkyně |
E1A |
13:40-14:25 |
Přednáška výchovné poradkyně |
E1B |
|
|
10:00-10:45 |
Přednáška výchovné poradkyně |
S1B |
|
Školení KÚ - Veřejné zakázky |
|
|
|
11:50-17:10 |
školení UK Praha |
|
|
lékař Praha |
|
|
|
8:55- 9:40 |
Přednáška výchovné poradkyně |
L1 |
|
Harmonizační kurz P1 |
P1 |
|
|
Školení 3D technologie |
|
|
|
|
Harmonizační kurz P1 |
P1 |
|
|
Harmonizační kurz P1 |
P1 |
|
12:45-13:30 |
Přednáška výchovné poradkyně |
P1 |
13:40-14:25 |
Přednáška výchovné poradkyně |
S1A |
|
|
|
Formování třídních skupin MAJÁK |
L1 |
|
8:00-13:30 |
Cyklistická časovka do vrchu - Harcov |
|
13:40-17:10 |
Předseda opravné maturitní komise - Plzeň |
|
|
|
Formování třídních skupin MAJÁK |
S1A |
|
|
Předseda opravné maturitní komise - Plzeň |
|
|
|
8:00-11:45 |
Opravná maturitní písemná zkouška z ANJ - L4 |
|
|
Praktické maturitní zkoušky (viz rozpis) |
|
|
|
Předseda opravné maturitní komise - Plzeň |
|
|
|
|
Předseda opravné maturitní komise - Žďár nad Sázavou |
|
|
Opravné maturitní zkoušky (ústní) |
|
|
|
|
Asociace SPŠ |
|
|
Opravné maturitní zkoušky (ústní) |
|
|
|
8:55-12:35 |
Seminář "Membránové procesy" |
L4 |
|
Asociace SPŠ |
|
|
|
Odborný seminář NDT - Testima Praha |
|
|
|
Seminář středoškolských učitelů Pardubice |
|
|
|
|
Seminář středoškolských učitelů Pardubice |
|
|
Školení 3D digitalizace - Nové Město na Moravě |
|
|
|
Středoškolský pohár v atletice |
|
|
|
|
Seminář středoškolských učitelů Pardubice |
|
|
Školení 3D digitalizace - Nové Město na Moravě |
|
|
|
|
Formování třídních skupin MAJÁK |
E1A |
|
|
Formování třídních skupin MAJÁK |
S1B |
|
Středoškolský pohár v atletice |
|
|
|
Školení - Jablotron - Praha |
|
|
|
|
Porada ředitelů LK - Kořenov |
|
|
17:00 |
Závody CAPOEIRA |
|
|
Seminář pro uživatele SW MATHEMATICA - Praha |
|
|
|
Porada ředitelů LK - Kořenov |
|
|
|
Formování třídních skupin MAJÁK |
E1B |
|
|
|
Závody CAPOEIRA |
|
|
|
Závody CAPOEIRA |
|
|
9:40 |
Pedagogická porada |
|
16:30 |
Schůzky rodičů 1. ročníku |
|
|
|
MSV Brno - prezentace vznášedla |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Exkurze na MSV Brno |
S2A, S2B, S4A, S4B |
|
|
8:00-16:00 |
školení ERASMUS+ |
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
|
|
Poradenský výcvik ELIO - Praha |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Školení průtahoměr |
|
13:40-17:10 |
Žitava - přípravná schůzka NEISSE ELEKTRO |
|
|
|
Školení PCO NAM - Ostrava |
|
|
|
8:00-10:45 |
Jednání SMC Praha |
|
10:55-17:10 |
Seminář Erasmus Plus - Praha |
|
|
10:55-14:25 |
Exkurze technické muzeum Liberec |
S4A(PPT), S4B(PPT) |
|
12:45-17:10 |
Schůzka výchovných poradců - Liberec |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Školení PCO NAM - Ostrava |
|
|
|
Turnaj ČR-PL přátelství - kopaná |
|
|
|
|
Školení Aplic Praha - strojové vidění |
|
|
Turnaj kopaná kat. 6A |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Katedra fyziky TUL - magnetismus |
E2A |
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
volby 2014 |
|
|
|
Výstava AMOS 2014 - Jablonec nad Nisou |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
volby 2014 |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
8:00-11:40 |
PišQworky školní kolo |
|
10:55-14:25 |
Exkurze technické muzeum Liberec |
S4A(MET), S4B(MET) |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
Výstava Educa MYJOB 2014 |
|
|
|
Industry Club - Schneider |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
Výstava Educa MYJOB 2014 |
|
|
|
Industry Club - Schneider |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
Výstava Educa MYJOB 2014 |
|
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze GEA Liberec |
E3A |
9:40-10:00 |
Koordinační schůzka - maturitní plesy - sborovna |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Seminář Descartes - Praha |
|
|
|
8:55- 9:40 |
Exkurze knihovna Liberec |
E1A |
10:00-10:45 |
Exkurze knihovna Liberec |
S1A |
|
10:55-11:40 |
Exkurze knihovna Liberec |
L1 |
|
11:50-12:35 |
Exkurze technické muzeum Liberec |
S1A, S2A |
|
|
7:10-13:30 |
školení JabloPCB |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
16:30 |
Výstava FEDUCA - Frýdlant v Čechách |
|
|
|
Semináře - SMART Klub - Praha |
|
|
|
7:10-13:30 |
školení JabloPCB |
|
12:45-17:10 |
Seminář Oxfors University - Liberec |
|
|
13:15 |
Seminář se zaměstnavateli LK - Hrádek n/N. |
|
|
|
10:00-10:45 |
Seznámení s projektem TUL - Teorie v praxi |
L3 |
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
Exkurze Český rozhlas Praha a letiště Kbely |
E4A |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
školení Cisco IT Essentials - Hradec Králové |
|
|
|
|
školení Cisco IT Essentials - Hradec Králové |
|
|
7:10-13:30 |
školení JabloPCB |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
školení Cisco IT Essentials - Hradec Králové |
|
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
7:10-13:30 |
školení JabloPCB |
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
|
školení Cisco IT Essentials - Hradec Králové |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
školení Cisco IT Essentials - Hradec Králové |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
8:55- 9:40 |
Exkurze knihovna Liberec |
P1 |
9:40-10:00 |
schůzka maturitní ples - sborovna |
|
|
10:00-10:45 |
Exkurze knihovna Liberec |
E1B |
|
do 8:00 |
Uzavření klasifikace za 1. čtvrtletí |
|
|
|
studium |
|
|
|
14:35 |
Čtvrtletní pedagogická porada |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Výstava QUO VADIS - Česká Lípa |
|
|
|
Výstava - Burza škol Turnov |
|
|
|
9:00-12:30 |
MZ2015 - konzultační semináře pro management škol |
|
12:45-17:10 |
Konference M.R.K.E.V. 2014 - dílny |
|
|
16:00-16:45 |
ZŠ Pasířská - miniburza škol |
|
|
|
Konference M.R.K.E.V. 2014 |
L2 |
|
|
Výstava QUO VADIS - Česká Lípa |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
1. sobota s technikou |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
16:30 |
Rada Unie rodičů |
|
|
16:30 |
Školská rada SPŠSE a VOŠ LIBEREC |
|
|
|
Pohár Čs. Pol. přátelství |
|
|
|
8:55- 9:40 |
Exkurze knihovna Liberec |
S1B |
16:30 |
Rodičovské schůzky - Unie rodičů |
|
|
|
14:00-15:30 |
Školení na téma "Osvětlování" |
E3A |
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
16:00-17:00 |
ZŠ Dobiášova - miniburza škol |
|
|
|
Seminář o odpadech - spalovna Liberec |
|
|
|
8:00-12:35 |
Prevence SP jevů - Maják |
S2A |
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
|
Pišqworky 2014 - oblastní kolo |
|
|
|
Školení "Putinovské Rusko" - Praha |
|
|
|
Burza škol Nový Bor 15:00-17:00 |
|
|
|
Seminář o odpadech - spalovna Liberec |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
14:00 |
Pronájem - velká a malá tělocvična - Zummer |
|
|
|
Exkurze IQlandia Liberec |
E3B |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
Pronájem - velká a malá tělocvična - Zummer |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
studium Praha |
|
|
Exkurze ABB - Jablonec n/N |
E4B |
|
|
8:00-14:25 |
Národní systém inspekčního hodnocení - Ústí n/L. |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
14:35-16:00 |
školení řidičů referentů SPŠSE a VOŠ LBC |
|
|
Projekt H. Králové - náslechy |
|
|
|
9:40-10:00 |
Porada učitelů IT |
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
Exkurze vysílač Ještěd |
E3B |
|
|
Florbal - okrsková skupina - Liberec |
|
|
|
Pišqworky - krajské kolo |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
Školení pro Benteler |
|
|
|
Turnaj absolventů v sálové kopané |
|
|
|
10:30-11:30 |
lékař |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
11:50-15:20 |
Školení AV Media |
|
16:00-17:00 |
ZŠ Tanvald - miniburza škol |
|
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" - 1. část |
|
|
|
Florbal - dívky |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Lingvistická olympiáda |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" - 1. část |
|
|
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
13:40-17:10 |
Seminář OUP - KVK v Liberci |
|
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" - 1. část |
|
|
|
8:55- 9:40 |
Přednáška "Šetření energie v domácnosti" |
S1B |
10:00-10:45 |
Přednáška "Šetření energie v domácnosti" |
S1A |
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Exkurze Technické muzeum Liberec |
S2B |
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
8:00-13:30 |
Turnaj SŠ - volejbal |
|
8:00-13:30 |
Seminář MO |
|
|
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
okresní finále ve florbalu - dívky |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
okresní finále ve florbalu - chlapci |
|
|
|
Exkurze Škoda auto Mladá Boleslav |
S4A, S4B |
|
|
9:40 |
Pedagogická porada |
|
|
Okresní finále florbal - 1.+2. ročníky |
|
|
|
8:00-10:45 |
Mikuláš v MŠ |
|
8:30-11:30 |
projektový den ZŠ Nové Město pod Smrkem |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
2. sobota s technikou |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
Školení FAMA - KÚ Liberec |
|
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze do VUTS - Liberec |
P2 |
9:00 |
Porada ředitelů škol LK |
|
|
12:45-14:25 |
Olymiáda z českého jazyka - školní kolo |
|
|
|
Odborný seminář - Jablonec n/N - Veverková |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
10:00-14:25 |
Metodické setkání TechUp |
|
10:55-12:35 |
Metodické setkání TechUp |
S4A, S4B |
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
|
8:00-13:30 |
Turnaj SŠ - volejbal |
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
8:00-12:35 |
Futsal - okrskové kolo |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
|
Krajské finále v plavání - Jilemnice |
|
|
10:55-12:35 |
Elektrotechnická olympiáda - školní kolo |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
8:00-10:45 |
Exkurze - Home Credit Aréna - Liberec |
E4B |
10:00-14:25 |
Exkurze IQlandie |
L3 |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
Předvánoční program v kompetenci třídního učitele |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V1, V2 |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
E1A, E1B |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
E1A, E1B |
|
9:00-14:30 |
Kurz „Zkoumání nejběžnější kapaliny na Zemi“ |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Školení hospodářů KÚLK - Veverková |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
E1A, E1B |
|
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
LVK Vysoké n/J |
E1A, E1B |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
LVK Vysoké n/J |
E1A, E1B |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
20:00 |
Ples SPŠ SE - třídy S4A, S4B a P4 |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
LVK Vysoké n/J |
S1A, S1B |
|
|
9:00-12:30 |
Seminář pro honotitele ústní zkoušky Anglický jazyk |
|
12:00-16:00 |
Školení Smartboard |
|
|
|
Seminář ČŠI - TALIS - Ústí n/L |
|
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" |
|
|
|
studium Praha |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
S1A, S1B |
|
|
Školení firmy NAM system, a.s., Praha |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
LVK Vysoké n/J |
S1A, S1B |
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" |
|
|
|
9:00-14:30 |
Kurz „Matematické kyvadlo jako multifunkční přístroj“ |
|
|
LVK - třídní uč. |
|
|
|
Kurz "Krizová komunikace tváří v tvář" |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
S1A, S1B |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
LVK - třídní uč. |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
S1A, S1B |
|
|
8:00 |
Školení pro DRYLOG - učebna B213 |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
LVK Vysoké n/J |
P1, L1 |
|
|
9:00-12:30 |
Seminář pro honotitele ústní zkoušky Anglický jazyk |
|
10:55-17:10 |
Školení Siemens Praha |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
P1, L1 |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
LVK Vysoké n/J |
P1, L1 |
|
|
8:00-11:40 |
Školní kolo matematické olympiády |
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
|
LVK Vysoké n/J |
P1, L1 |
|
|
LVK - třídní uč. |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
LVK Vysoké n/J |
P1, L1 |
|
|
Poradenský výcvik Life dynamic Praha |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
3. sobota s technikou |
|
|
|
Poradenský výcvik Life dynamic Praha |
|
|
|
|
Poradenský výcvik Life dynamic Praha |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
do 12:00 |
Uzavření pololetní klasifikace |
|
|
|
12:45-14:25 |
Olympiáda ANJ - školní kolo |
|
|
8:00-14:00 |
Okresní kolo v přeboru šachů |
|
12:30 |
Pololetní pedagogická porada |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
11:50-12:35 |
Vydání výpisu z vysvědčení za 1. pololetí |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
12:45-17:10 |
Studijní volno |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
pro pedagogy - pracovní den |
|
|
|
8:00 |
Školení pro DRYLOG - učebna B213 |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
13:40-15:10 |
TechUp_projektové dny |
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
pro pedagogy - studijní volno |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
|
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
10:00-12:00 |
Přijímací řízení - seminář SCIO |
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
|
studium Praha |
|
|
Školení CISCO - Praha |
|
|
|
8:55-14:25 |
Kurz Edutech - budova TUL K |
|
11:50-13:30 |
Exkurze na CXI TU Liberec |
L3 |
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Seminář Mechatronika - Praha |
|
|
|
|
Školení - Změny v účtování v roce 2015 - Veverková |
|
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
9:00-12:00 |
Edutech |
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
|
15:00-16:30 |
Edutech |
|
|
|
Soutěž "Zelená myš" - SŠ elektrotechnická Ostrava |
|
|
Školení Jablotron - TU Liberec |
E4A |
|
|
|
Školení Jablotron |
|
|
Přebor škol v šachu - krajské kolo |
|
|
|
9:40-10:00 |
Schůzka předmětové komise TL |
|
10:55-11:40 |
Představení strojní fakulty TUL - |
S4A, S4B, L4 |
|
|
Školení ANJ - Descartes, Praha |
|
|
|
Školení Jablotron |
|
|
|
12:45-13:30 |
TechUp-projektové dny |
|
|
13:40-15:20 |
Seminář k písemné podobě DMP |
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
LVK Vysoké n/J - náhradní |
E2A, E2B |
|
|
8:55-12:35 |
Konzultační seminář k ústní MZ z anglického jazyka |
|
|
studium - Praha |
|
|
|
LVK Vysoké n/J - náhradní |
E2A, E2B |
|
|
8:55-10:45 |
Divadlo Beartheatre - malá tělocvična |
P3, S3A, S3B |
10:55-12:35 |
Divadlo Beartheatre - malá tělocvična |
E3A, E3B, L3 |
|
14:30 |
Přednáška "Skotsko" pro Klub důchodců - zaměstnanců ve školství |
|
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
LVK Vysoké n/J - náhradní |
E2A, E2B |
|
|
|
LVK Vysoké n/J - náhradní |
E2A, E2B |
|
veletrh Lipsko |
|
|
|
Školení RF systém - Eaton Praha |
|
|
|
|
Regionální kolo Lingvistické olympiády - Praha |
|
|
LVK Vysoké n/J - náhradní |
E2A, E2B |
|
|
|
4. sobota s technikou |
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze VUTS Liberec |
E3B |
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
8:55-12:35 |
Konzultační seminář k ústní MZ z anglického jazyka |
|
|
Seminář "Jak dál v tech. vzdělávání" - Praha |
|
|
|
9:40 |
Pedagogická porada |
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
Soutěž "Kyber robot 2014", TUL |
|
|
|
Praxe studentů NIDV |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Exkurze TUL el. laboratoř |
L4(ELE) |
12:45-14:25 |
přednáška firmy UZIMEX |
E3A, E4B |
|
|
Školení - Změny v účtování v roce 2015 - Veverková |
|
|
|
12:45-17:10 |
Přípravná schůzka Neisse elektro Žitava |
|
|
školení SolidWorks |
|
|
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
8:00-11:40 |
exkurze v ABB Jablonec |
P2 |
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
20:00 |
Ples SPŠ SE - třídy E4A, E4B a L4 |
|
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
do 13:00 |
Odevzdání DMP v infocentru školy |
|
|
Sport. kurz Dobiášova |
|
|
|
12:00-15:00 |
Techup - metodické setkání - Vernier v pokusech |
|
14:35-16:10 |
Seminář k okresnímu kolu z programování |
|
|
|
studium PRAHA |
|
|
|
Kurz CHE - KÚ Liberec |
|
|
|
Kofola Mnichovo Hradiště |
|
|
|
Sport. kurz Dobiášova |
|
|
|
12:45-15:20 |
Setkání výchovných poradců |
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
Sport. kurz Dobiášova |
|
|
|
Seminář Descartes - Praha |
|
|
|
8:00-13:30 |
Soutěž v programování - okresní kolo |
|
8:55-11:40 |
projektový den ZŠ Hodkovice |
|
|
10:55-11:40 |
Zkušební test př. zk. z CJL |
L2 |
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
|
Asociace středních škol - Praha |
|
|
|
Sport. kurz Dobiášova |
|
|
|
8:00-10:00 |
Přednáška o zdrojích energie - Ing. Havlíček |
E1A, E1B |
9:30-12:00 |
Techup - metodické setkání - Energie - budoucnost lidstva |
|
|
10:00-10:45 |
Přednáška o zdrojích energie - Ing. Havlíček |
E2A, E2B |
|
10:00-10:45 |
Školní kolo SOČ |
E4A |
|
10:55-11:40 |
Přednáška o zdrojích energie - Ing. Havlíček |
E2A, E2B |
|
|
Seminář Descartes - Praha |
|
|
|
Sport. kurz Dobiášova |
|
|
|
Školení Praha |
|
|
|
Exkurze hvězdárna Turnov - zatmění Slunce |
L1 |
|
|
|
Mezinárodní elektrotechnická olympiáda NEISSE ELEKTRO 2000 |
|
|
10:55-17:10 |
Soutěž GES CUP - Stod u Plzně |
|
|
Exkurze JE Dukovany a VE Dalešice |
E3A |
|
|
|
Soutěž GES CUP - Stod u Plzně |
|
|
Exkurze JE Dukovany a VE Dalešice |
E3A |
|
|
školení SolidWorks |
|
|
|
10:55-13:30 |
Jeden svět - Bojovníci ze severu |
L2, E3B, P3, S3A, L3 |
12:45-13:30 |
Školení - Lepidla |
S3B, E4A |
|
13:40-14:25 |
Školení - Lepidla |
E4B |
|
do 8:00 |
Uzavření klasifikace za 3. čtvrtletí |
|
|
|
14:35 |
Čtvrtletní pedagogická porada |
|
|
9:00 |
Celostátní kolo matematické soutěže pro žáky SOŠ |
|
|
Okresní kolo - Basketbal |
|
|
|
|
Capoeira - tělocvična |
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
|
8:55-11:40 |
Projektový den |
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
16:30 |
Rada Unie rodičů |
|
|
|
16:30 |
Rodičovské schůzky - Unie rodičů |
|
|
Školení DESCARTES - Praha |
|
|
|
Školení FRJ NIVD |
|
|
|
10:00-12:35 |
Přednáška ing. D. Drábové na TUL |
L1, L2 |
|
Okresní kolo - Basketbal - tělocvična SPŠSE |
|
|
|
8:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
8:30 |
Pedagogická porada |
|
|
|
pro pedagogy - pracovní den |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
8:00-12:35 |
Školení EATON Liberec |
|
|
Energetická maturita ČEZ, uhelná elektrárna Tušimice |
|
|
|
14:35-16:10 |
Školení vyhláška 50 |
|
|
Školení CISCO - Praha |
|
|
|
Energetická maturita ČEZ, uhelná elektrárna Tušimice |
|
|
|
Kurz CHE - KÚ Liberec |
|
|
|
|
Akce učitelů NEJ - SGUN DLT - Praha |
|
|
Školení SW MATHEMATIKA - Praha |
|
|
|
Poradenský výcvik - Praha |
|
|
|
Energetická maturita ČEZ, uhelná elektrárna Tušimice |
|
|
|
|
Akce učitelů NEJ - SGUN DLT - Praha |
|
|
Poradenský výcvik - Praha |
|
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
|
|
Poradenský výcvik - Praha |
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
E1B |
8:55-12:35 |
Konzultační seminář pro školní maturitní komisaře - NIDV |
|
|
|
|
Fotbal SŠ - okrskové kolo |
|
|
9:00 |
Porada ředitelů škol LK |
|
12:00-15:00 |
Techup - metodické setkání - Zpracování videa pro výuku v odborných předmětech |
|
|
|
8:00-14:25 |
Soutěž v programování - krajské kolo |
|
8:55- 9:40 |
Školení ČEZ |
E4B |
|
8:55-17:10 |
Předváděcí dny DMG Mori a VÚTS |
|
|
|
Soutěž školních časopisů - Praha |
|
|
|
Exkurze K. Světlé |
L2 |
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
P1 |
|
|
Capoera - pronájem tělocvičny |
|
|
|
Capoera - pronájem tělocvičny |
|
|
13:40-16:10 |
Seminář matematika - PF TUL |
|
|
studium PRAHA |
|
|
|
11:50-17:10 |
Exkurze veletrh - For industry - Praha |
|
|
Exkurze Vělička + Osvětim |
P2 |
|
|
Zájezd Drážďany, Volkswagen |
|
|
|
8:00-12:35 |
Přijímací zkoušky do 1. ročníků |
|
|
Studijní volno pro zajištění praxe |
E2A, E2B, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
|
|
Exkurze Termizo |
L1 |
|
|
Exkurze Vělička + Osvětim |
P2 |
|
|
Mez. utkání v kopané - Polsko |
|
|
|
8:00-12:35 |
Přijímací zkoušky do 1. ročníků |
|
8:00-11:40 |
Konzultační seminář |
L3 |
|
8:00-11:40 |
Intenzivní vzdělávání |
E3A |
|
10:00-12:35 |
Vzdělávací pořad „Nicholas Winton – Síla lidskosti" |
E1A, L1 |
|
|
Studijní volno pro zajištění praxe |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3B, P3, S3A, S3B |
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
L1 |
|
|
Školení pro DENSO - pneumatika |
|
|
do 8:00 |
Uzavření pololetní klasifikace pro 4. ročník |
|
|
8:55-13:30 |
Kurz odborných cizích jazyků - NIDV LIberec |
|
14:35 |
Pololetní pedagogická porada pro 4. ročník |
|
|
15:30 |
Schůzka NEISSE ELEKTRO - Zittau |
|
|
|
Exkurze Berlín - BMW,MERCEDES,GESTAMP,ARMÁDNÍ LET. MUZEUM |
|
|
|
studium Praha |
|
|
|
8:00-11:40 |
Sanitární den |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
Exkurze Berlín - BMW,MERCEDES,GESTAMP,ARMÁDNÍ LET. MUZEUM |
|
|
|
10:00-11:40 |
Hodnocení šk. roku a vydání vysvědčení za 2. pololetí |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
L2 |
8:30-11:00 |
MZ2015 - matematika - didaktický test - SPUO-1 |
|
|
8:30-10:35 |
MZ2015 - matematika - didaktický test |
|
|
8:30-11:20 |
MZ2015 - matematika - didaktický test - SPUO-2 |
|
|
13:00-14:50 |
MZ2015 - anglický jazyk - písemná práce - SPUO-2 |
|
|
13:00-14:35 |
MZ2015 - anglický jazyk - písemná práce - SPUO-1 |
|
|
13:00-14:20 |
MZ2015 - anglický jazyk - písemná práce |
|
|
|
studium MP Litvínov |
|
|
|
Maturitní komisař - Bojiště |
|
|
|
Studijní volno 1. ročníků |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1 |
|
|
8:00-11:40 |
Projektový den TechUp |
|
8:00- 9:50 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - didaktický test - SPUO-2 |
|
|
8:00- 9:35 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - didaktický test - SPUO-1 |
|
|
8:00- 9:20 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - didaktický test |
|
|
11:30-14:30 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - písemná práce - SPUO-2 |
|
|
11:30-13:45 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - písemná práce |
|
|
11:30-14:10 |
MZ2015 - český jazyk a literatura - písemná práce - SPUO-1 |
|
|
|
Maturitní komisař - Bojiště |
|
|
|
Studijní volno 1. ročníků |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1 |
|
|
8:00-11:40 |
Projektový den TechUp |
|
8:00-10:35 |
MZ2015 - anglický jazyk - didaktický test - SPUO-1 |
|
|
8:00-10:50 |
MZ2015 - anglický jazyk - didaktický test - SPUO-2 |
|
|
8:00-10:05 |
MZ2015 - anglický jazyk - didaktický test |
|
|
|
Maturitní komisař - Bojiště |
|
|
|
8:00-10:05 |
MZ2015 - německý jazyk - didaktický test |
|
9:00-13:00 |
MZ2015 - písemná maturitní práce z ANJ, NEJ |
L4 |
|
12:00-13:20 |
MZ2015 - německý jazyk - písemná práce |
|
|
|
Maturitní komisař - Bojiště |
|
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
E1A |
13:40-16:10 |
Seminář pro účastníky ERASMUS+ |
|
|
|
Maturitní komisař - Bojiště |
|
|
|
Exkurze KAMAX Turnov |
S1B |
|
|
8:00- 9:40 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
E3A |
10:00-11:40 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
S3A |
|
11:50-13:30 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
P3 |
|
12:45-14:25 |
Projekt na TUL |
|
|
13:40-16:10 |
Seminář pro účastníky ERASMUS+ |
|
|
|
studium Praha |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
S3B |
10:00-11:40 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
E3B |
|
11:50-13:30 |
Testování ČŠI - přírodovědný test |
L3 |
|
13:40-16:10 |
Seminář pro účastníky ERASMUS+ |
|
|
|
Házená SŠ |
|
|
|
10:00-13:30 |
Školení ČUS |
|
14:30-16:45 |
MZ2015 - obhajoba DMP |
|
|
|
MZ2015 - obhajoba DMP |
L4 |
|
|
Exkurze Osvětim |
S2B, L3 |
|
|
Dobrovolnický den pro Čmeláka |
L1 |
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
E4A |
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
S1A |
10:00-12:00 |
Exkurze Machine Bulding |
|
|
|
MZ2015 - obhajoba DMP |
L4 |
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
E4A |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Pardubice |
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Kutná Hora |
|
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
E4B, P4, S4B |
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
14:30-15:00 |
MZ2015 - obhajoba DMP |
|
14:30-16:00 |
MZ2015 - obhajoba DMP |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Kutná Hora |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
Školení VŠCHT - Praha |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Pardubice |
|
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
E4B, P4 |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Pardubice |
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
S4A |
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Kutná Hora |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Pardubice |
|
|
MZ2015 - praktická zkouška z odborných předmětů |
S4A |
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Kutná Hora |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
8:00-11:40 |
Exkurze TUL |
S1B |
|
MZ2015 - maturitní předseda - Pardubice |
|
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Kutná Hora |
|
|
|
Exkurze Osvětim |
S3A, S3B |
|
|
MZ2015 - maturitní předseda - Plzeň |
|
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4B, P4, S4B |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4B, P4, S4B |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4B, P4, S4B |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4B, P4, S4B |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
Exkurze - Technické muzeum - Praha |
E1A |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4B, P4, S4B |
|
Jablonecká šestihodinovka |
|
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
Den dětí v MŠ Kamarád |
L2 |
|
|
Školení EATON - Ústí nad Orlicí |
|
|
|
Exkurze Jablo PCB - Jablonec n/N |
E1A |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4A, S4A, L4 |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4A, S4A, L4 |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
Exkurze IQ landia Liberec |
E1A |
|
|
8:00- 9:40 |
Prezentace oboru elektrotechnika |
E1A, E1B |
|
Exkurze ČOV Liberc |
S1A |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
Školení ekonomů - KÚ Liberec - Veverková |
|
|
|
Seminář odborného školství - Auto Škoda M. Boleslav |
|
|
|
Exkurze IQ landia Liberec |
S1B |
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
10:00-10:45 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - E4B |
|
10:45-11:30 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - P4 |
|
|
11:30-12:00 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - S4B |
|
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
10:00 |
Obhajoba ročníkové práce |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
MZ2015 - ústní státní a profilová část |
E4A, S4A, L4 |
|
do 14:00 |
Odevzdání ročníkové práce |
L3 |
|
|
Exkurze ČOV Liberc |
E1A |
|
|
9:00-21:00 |
Pronájem A-styl - Jakubcová |
|
|
9:30 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
E3A, E3B, L3 |
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Absolutoria na VOŠ MOA v Jablonci n/N |
|
|
|
10:55-17:10 |
Fotomaraton 1. ročník |
L2 |
|
Absolutoria na VOŠ MOA v Jablonci n/N |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
E3A, E3B, L3 |
|
|
11:50-14:25 |
Exkurze KNL - hematologie a transfůzní oddělení |
L2 |
|
Soutěž v konstruování - Machine Bulding |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Sportovní kurz L3 - Bílý Potok |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
E3A, E3B, L3 |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
Exkurze Magna Liberec |
S2A |
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
Zasedání organizačního výboru sekce „Učitelů automatizace ČR při ČMSA“ |
|
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
E3A, E3B, L3 |
|
|
10:00-10:45 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - E4A |
|
10:00-17:10 |
Sraz absolventů |
|
|
10:30-11:30 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - L4 |
|
|
11:30-12:15 |
MZ2015 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - S4A |
|
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
E3A, E3B, L3 |
|
|
Exkurze SMC Vyškov |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
P3, S3A, S3B |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
10:00-14:30 |
TECHUP - 9.metodické setkání |
|
10:00-17:10 |
Zaměstnavatel roku |
|
|
10:00-11:40 |
Exkurze TUL - vstřikování plastů |
S2B |
|
|
studium Praha |
|
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
P3, S3A, S3B |
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
12:45-17:10 |
TechUp - závěrečné setkání KÚ Liberec |
|
|
Obhajoba ročníkových prací v L3 |
L3 |
|
|
Školení VŠCHT |
|
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
P3, S3A, S3B |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
Odbolrný seminář pro ekonomy - Veverková - KÚ Liberec |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Přírodovědná a ekologická exkurze |
L1 |
|
|
Obhajoba ročníkových prací v L3 |
L3 |
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
P3, S3A, S3B |
|
|
Exkurze - slévárna Uniterm - Jablone n/N |
S1A |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Sportovní kurz - voda |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Sportovní kurz 3. ročníků |
P3, S3A, S3B |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
14:30 |
Opravné zkoušky čtvrtých ročníků |
|
14:30-15:30 |
Vyhlášení soutěže v CAD konstruování - Machine Building |
|
|
16:00 |
Setkání rodičů 1. ročníků - elektrotechnika |
|
|
17:00 |
Setkání rodičů 1. ročníků - strojírenství |
|
|
18:00 |
Setkání rodičů 1. ročníků - informační technologie a technické lyceum |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Exkurze - TERMIZO |
S2B |
|
|
Absolutorium Jičín |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Absolutorium Jičín |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
do 8:00 |
Uzavření pololetní klasifikace |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
11:50-17:10 |
Studijní volno |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
12:30 |
Pololetní pedagogická porada |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Absolutorium Jičín |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
9:00 |
Příjímací pohovor VOŠ - 1. termín |
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Exkurze a třídní výlety (viz rozpis) |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Exkurze a třídní výlety (viz rozpis) |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
8:00-17:10 |
Sanitární den |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
8:00-17:10 |
Hodnocení šk. roku a vydání vysvědčení za 2. pololetí |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3A, S3B, L3 |
10:00 |
Závěrečná pedagogická porada |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
Ukončení studia |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
Studijní volno, zkouškové období - VOŠ |
V1, V2, V3 |
|
|
UK Praha - zápis |
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
Irsko - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
Anglie - zahraniční stáž - projekt Erasmus+ |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
Školení EATON Praha |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
|
Šachový turnaj - Open Desko Liberec |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
|
hlavní prázdniny, pro pedagogy = dovolená |
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
8:30 |
Zahajovací pedagogická porada |
|
9:00 |
Opravné a dodatečné zkoušky 1.část |
|
|
12:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
13:00 |
Porada výzva 56 |
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
9:00 |
Opravné a dodatečné zkoušky 2.část |
|
11:00 |
Porady předmětových komisí |
|
|
|
Školení Wils |
|
|
|
Školení ANJ - Oxford... - Praha |
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
Školení VŠCHT - Praha |
|
|
|
8:00-13:30 |
Sanitární den |
|
9:00 |
Opravné zkoušky (jen komise Ku, Ve, Bo) |
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
Školení Wils |
|
|
|
Školení VŠCHT - Praha |
|
|
|
9:00-11:00 |
2. termín - přijímací pohovor VOŠ |
|
10:30 |
Porada učitelů VOŠ |
|
|
|
Školení pro informatiky - Lipnice n/S. |
|
|
|
Školení VŠCHT - Praha |
|
|
|
9:00 |
Opravné zkoušky (jen komise Pe, Te, En) |
|
10:00 |
Pedagogická porada sboru |
|
|
11:00 |
Pedagogická porada Technického lycea |
|
|
|
9:45 |
Focení sboru |
|
10:00 |
Porada třídních učitelů |
|
|
6.10.2015 (8:26)
Zpracováno v systému Bakaláři