Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Milan Kerslager
Přejít na: navigace, hledání
m (Výuka na VOŠ: +termíny)
(Nová stránka)
 
Řádka 1: Řádka 1:
'''Mgr. Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.tul.cz Technické univerzitě v Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.nti.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]. [[Osobní informace]] naleznete na samostatné stránce (včetně stručného životopisu).
+
'''Mgr. Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.tul.cz Technické univerzitě v Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.nti.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]. [[Osobní informace]] naleznete na samostatné stránce (včetně stručného životopisu). E-mail: [mailto:milan.kerslager@pslib.cz milan.kerslager@pslib.cz], telefon: 608-22o676 (nedovoláte-li se, pošlete SMS)
  
E-mail: [mailto:milan.kerslager@pslib.cz milan.kerslager@pslib.cz], telefon: 608-22o676 (nedovoláte-li se, pošlete SMS)
+
== [https://sites.google.com/view/milankerslager/ Nová domácí stránka] ==
 
+
Novou domácí stránku najdete na adrese https://sites.google.com/view/milankerslager/
== [[Výuka]] na VOŠ ==
 
[http://www.pslib.cz/files/rozvrhy/ucuhfne.htm Rozvrh výuky na SPŠSE], [http://www.pslib.cz/files/suplovani/suplovtr.htm suplování].
 
 
 
* [[otázky]] ke zkouškám VOŠ, [[slajdy pro výuku]]
 
* [[fotografie tabulí]], [[materiály ke studiu]], podmínky pro [[WikiZapocet|zápočet z článku na Wikipedii]]
 
* konzultace a zkoušení VOŠ (knihovna/infocentrum):
 
** úterý 6.6.2017, 13.6.2017, 20.6.2017, 27.6.2017 od 8 do 9 hodin
 
** čtvrtek 8.6.2017, 15.6.2017, 29.6.2017 od 8 do 9 hodin
 
** případné změny budou zde
 
 
 
== Výuka na TUL ==
 
* podrobnější informace a otázky ke zkoušce na [http://www.nti.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce]
 
* konzultace ve zkouškovém období během vypsaných (viz STAG), po výuce dle rozvrhu (viz STAG)
 
* konzultace je nutné dohodnout předem e-mailem, zápis zápočtu je možný, máte-li ode mne jeho schválení potvrzené e-mailem
 
  
 
== Ostatní ==
 
== Ostatní ==

Aktuální verze z 3. 10. 2017, 05:29

Mgr. Milan Keršláger je učitelem na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická v Liberci, kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru Počítačové systémy. Kromě toho vyučuje i na Technické univerzitě v Liberci, o čemž naleznete podrobnější informace na fakultní domácí stránce. Osobní informace naleznete na samostatné stránce (včetně stručného životopisu). E-mail: milan.kerslager@pslib.cz, telefon: 608-22o676 (nedovoláte-li se, pošlete SMS)

Nová domácí stránka

Novou domácí stránku najdete na adrese https://sites.google.com/view/milankerslager/

Ostatní