Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Milan Kerslager
Přejít na: navigace, hledání
(Odkaz na původní stránky)
(Úprava)
Řádka 1: Řádka 1:
==Hlavní rozcestník==
+
'''Milan Keršláger''' je učitelem na [http://pslib.cz Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická] v [http://www.liberec.cz Liberci], kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru [http://www.pslib.cz/index.php?id=1111 Počítačové systémy]. Kromě toho vyučuje i na [http://www.fm.vslib.cz Fakultě mechatroniky a mezioborových studií] [http://www.tul.cz Technické univerzity] v [http://www.liberec.cz Liberci], o čemž naleznete podrobnější informace na [http://www.kai.tul.cz/wiki/WikiUser:Milan.Kerslager fakultní domácí stránce].
* [[Vyuka|Výuka]]
+
 
* [[Linux]]
+
== Výuka ==
 +
Aktuální [http://www.pslib.cz/files/rozvrhy/ rozvrh výuky] naleznete na stránce školy.
 +
 
 +
* PCS – [[PCS|Počítačové sítě]]
 +
* OPS – [[OPS|Operační systémy]]
 +
* [[Materialy|materiály pro výuku]]
 +
 
 +
== Linux ==
 +
 
 +
* [[Clanky|články a tutoriály]]
 +
* [[Repozitar|balíčky]] pro distribuce RHEL a Fedora
 +
* [http://i18n.redhat.com/cgi-bin/i18n-status?page=status&branch=HEAD&locale=cs&essential=0 překlady]  do češtiny pro distribuce RHEL a Fedora
  
  

Verze z 9. 5. 2007, 14:44

Milan Keršláger je učitelem na Střední průmyslové škole strojní a elektrotechnická v Liberci, kde vyučuje předměty na Vyšší odborné škole (VOŠ) v oboru Počítačové systémy. Kromě toho vyučuje i na Fakultě mechatroniky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci, o čemž naleznete podrobnější informace na fakultní domácí stránce.

Výuka

Aktuální rozvrh výuky naleznete na stránce školy.

LinuxTip: Původní stránky jsou stále k dispozici.