Přehled akcí: školní rok 2012/13
Termín |
Akce |
Třídy |
Učitelé |
|
|
8:00 |
Zahájení školního roku, třídnické hodiny |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V1, V2 |
|
12:00 |
Setkání žáků 1. ročníku s vedením školy |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1 |
|
|
|
|
Formování třídních skupin - Maják |
L1 |
Bá |
|
|
škola - UHK |
|
Se |
|
Formování třídních skupin - Maják |
S1B |
Ve |
|
|
|
Formování třídních skupin - Maják |
E1A |
Mo |
|
|
Praktické maturitní zkoušky (viz rozpis) |
|
|
|
|
Ústní maturitní zkoušky (viz rozpis) |
|
|
|
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
MZ 2012 P - Mladá Boleslav |
|
Ká |
|
|
Formování třídních skupin - Maják |
P1 |
Pj |
|
|
MZ 2012 P - Česká Lípa |
|
Ko |
|
|
MSV Brno |
S2A, S2B, S4A, S4B, L4 |
Šo, Hj, Hk, Kn, Ki, Kr, Ku, Pn |
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
8:00-12:35 |
Školení interních auditorů KÚ Liberec |
|
Ši, Bu, Ve |
|
Školení Ústí nad Orlicí |
|
Pe |
|
|
Formování třídních skupin - Maják |
E1B |
Kj |
|
|
8:00-12:35 |
Školení interních auditorů KÚ Liberec |
|
Ši, Bu, Ve |
12:00-14:00 |
Seminář pro pedagogické pracovníky VOŠ |
|
Ši, Hu, Če, Ke, Os, Pn, Pl, Pm, Pš, Ře, St, Zv |
|
|
10:00-17:10 |
Předseda mat. komise Plzeň |
|
Dk, Pe |
15:00 |
Školení a přezkoušení řidičů |
|
|
|
|
Školení Heidenhaim |
|
Hk, Kk |
|
|
10:00 |
Seminář Oxford University Press Praha |
|
Pn |
|
Předseda mat. komise Plzeň |
|
Dk |
|
|
|
Porada ředitelů LK |
|
Šo |
|
10:55 |
Školení SIEMENS Praha |
|
Pš, Te |
|
Porada ředitelů LK |
|
Šo |
|
|
Středoškolské hry - atletika - okr. kolo |
|
Zv |
|
|
10:55-17:10 |
Školení HSMWorks |
|
Šo, Hk, Kk, Na, Ry |
|
10:55-17:10 |
Školení HSMWorks |
|
Šo, Hk, Kk, Na, Ry |
|
10:55-17:10 |
Školení HSMWorks |
|
Šo, Hk, Kk, Na, Ry |
|
12:45-17:10 |
Školení - Efektivní řešení konfliktů v EVVO |
|
Hř |
12:45 |
lékař |
|
Na |
|
|
8:00- 9:40 |
Planeta Země 3000 - Galapágy |
L1 |
Hř |
|
Středoškolské hry - atletika - kr. kolo |
|
Zv |
|
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
Školení Eaton Tour 2012 Ústí n/L. |
|
Se, Kh, Pe |
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
9:40-10:00 |
Pedagogická porada |
|
|
16:30 |
Třídní schůzky rodičů žáků 1. ročníků |
|
|
|
18:00-18:30 |
Litera - tour Liberec |
|
|
|
|
Výstava Designblok Praha |
L4 |
Kn, Pn |
|
|
Školení Mikrokom Praha |
|
Kv, Pk |
|
|
Kopaná kat 6a (96 a mladší) okr. finále |
|
Zv |
|
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
11:50-17:10 |
Firma Steinel |
|
Pe |
12:45-15:20 |
Exkurze IQ park Babylon |
S2A |
Ry |
|
|
Exkurze - elektrárna Velké Hamry |
L2 |
Ká, Os |
|
|
Školení CISCO Praha |
|
Kz, Pš |
|
|
|
Výstava AMOS 2012 - Jablonec nad Nisou |
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
|
Projekt Světová škola Praha |
|
Hř |
|
Konference v Senátu PČR |
|
Há |
|
|
okr. kolo kopaná sš. |
|
Ch |
|
|
Asociace ředitelů sš |
|
Šo |
|
|
10:00-12:00 |
Zahájení projektu na TUL |
|
Ši, Ko |
|
Asociace ředitelů sš |
|
Šo |
|
|
10:00-15:20 |
exkurze TRW Jablonec n/N. |
S4B |
Hk, Ki |
13:40-17:10 |
Žitava - seminář k projektu |
|
Bá, Kv |
|
|
|
Auditní šetření - ústní dotazování |
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
8:00-11:40 |
Pišqworky - školní kolo |
|
Ko |
10:00-11:40 |
Seznámení s projektem CXI TU Liberec |
L3 |
Ši |
|
12:45-17:10 |
Školení - PodObal – inspirace pro výuku s globálním rozměrem |
|
Hř |
|
|
10:55-17:10 |
Školení Siemens Praha |
|
Se, Te |
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
|
Exkurze JE Dukovany + PPVE Dalešice |
E3A |
Hj, Pe |
|
|
|
Exkurze JE Dukovany + PPVE Dalešice |
E3A |
Hj, Pe |
|
11:50 |
Seminář ČPTM |
|
Zv |
|
Výstava EDUCA 2012 MYJOB - Liberec |
|
|
|
|
|
Výstava EDUCA 2012 MYJOB - Liberec |
|
|
|
Seminář ČPTM |
|
Zv |
|
|
|
Výstava EDUCA 2012 MYJOB - Liberec |
|
|
|
8:00-15:00 |
Prezentace Apple |
|
Šo |
|
10:00-11:40 |
Seminář k NEISSE ELEKTRO 2000 - projekt |
|
Kv |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
|
Podzimní prázdniny |
|
|
|
|
Podzimní prázdniny |
|
|
|
15:00-17:00 |
Burza škol Nový Bor |
|
Ši, Bu |
|
Futsal - okr. kolo |
|
Zv |
|
|
Exkurze - Denso Liberec |
S4A |
Hj, Na |
|
|
10:00-11:40 |
Seminář k NEISSE ELEKTRO 2000 - projekt |
|
Kv |
10:55-12:35 |
Světová škola - ekolog Ing. J. Mejsnar |
L1 |
Hř |
|
16:00-17:30 |
Miniveletrh vzdělávání ve Frýdlantě - "FEDUCA" |
|
Hu, Bu |
|
|
16:00-17:00 |
Burza škol Železný Brod |
|
Hu |
|
Vnější a vnitřní ochrana budov před bleskem a přepětím |
|
Se |
|
|
|
Logická olympiáda - krajské kolo |
|
|
|
Futsal - okr. kolo -finále |
|
Zv |
|
|
Burza škol TURNOV |
|
Hu, Bu |
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
15:00-17:00 |
Setkání seniorů |
|
|
|
Výstava Quo Vadis 2012 - Česká Lípa |
|
Hu, Bu |
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
8:00-10:45 |
Exkurze GEA Liberec |
S4A |
Tn |
|
Projekt "Stromy pro krajinu" (Čmelák) |
|
|
|
|
Výstava Quo Vadis 2012 - Česká Lípa |
|
Hu, Bu |
|
|
11:50-13:30 |
Exkurze na TUL - akce firmy Festo |
S3B |
Hj |
|
Pišqworky 2012 oblastní kolo |
|
Ko |
|
|
|
1. Sobota s technikou |
|
|
|
13:40-17:10 |
Setkání organizátorů Neisse-elektro 2000 |
|
Se, Bá, Dk, Kv |
|
8:00- 8:45 |
Exkurze - knihovna Liberec |
E1B |
Hř |
8:55- 9:40 |
Exkurze - knihovna Liberec |
S1A |
Hř |
|
11:50-13:30 |
Olympiáda CJL - školní kolo |
|
Há, Hř, Kt, Ml |
|
|
Florbal - Rada Severovýchod - Jablonec N/n. |
|
Zv |
|
|
8:00 |
Uzavření klasifikace za 1.čtvrtletí |
|
|
12:45-17:10 |
Seminář Oxford Professional Development for Secondary Teachers - GFXŠ |
|
Pl |
|
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
|
14:30 |
Čtvrtletní pedagogická porada |
|
|
|
Seminář Světová škola Č. Lípa |
|
Hř |
|
|
11:50-17:10 |
Školení ISES Pardubice |
|
Ši |
|
Exkurze - Letiště Praha+Divadlo v Dlouhé |
L4 |
Bá, Pn |
|
|
|
Školení ISES Pardubice |
|
Ši |
|
Capoeira - malá tělocvična |
|
|
|
|
8:00-11:30 |
Seminář - maturity 2013 - ANJ |
|
Če, Pn, Pl, Rj |
9:00-14:00 |
školení ekonomů |
|
|
|
16:30 |
Rada Unie rodičů |
|
|
|
|
8:00- 8:45 |
Exkurze - knihovna Liberec |
P1 |
Há |
8:55- 9:40 |
Exkurze - knihovna Liberec |
E1A |
Há |
|
16:30-18:00 |
Třídní schůzky Unie rodičů |
|
|
|
|
Florbal - finále rady severovýchod |
|
Zv |
|
|
10:55-12:35 |
"Světová škola" - Kdo je za vodou" - nadace Na zem |
L1 |
Hř |
11:50-16:10 |
Exkurze TUL CXI |
S4B |
Hk |
|
12:45-16:30 |
Školení EU šablony - VPK |
|
Šo, Ši, Hu, Se, Dk, Hj, Há, Hř, Já, Kj, Kt, Na, Os, Pn, Pl, Pm, Te |
|
|
Konference Blended Learning - ANJ - Praha |
|
Kp, Ml, Sč |
|
|
8:00-12:35 |
Seminář 3D digitalizace |
|
Hk |
10:00-13:30 |
Plavání sš |
|
Zv |
|
10:55-17:10 |
Školení Siemens Praha |
|
Te |
|
|
Školení - Občan a stát - H.Králové |
|
Kj |
|
|
10:30-12:00 |
KÚ Liberec - CNC - projekt |
|
Šo, Se, Hk |
|
Pišqworky - krajské kolo |
|
Ko |
|
|
|
Turnaj absolventů školy v sálové kopané |
|
Ki |
|
8:00- 9:40 |
lékař |
|
Ko |
10:00-12:35 |
Školení požárního preventisty |
|
Ku |
|
15:00 |
projekt Cíl3 - (návštěva ze Žitavy) |
|
|
|
|
8:00- 8:45 |
Exkurze - knihovna Liberec |
S1B |
Kt |
8:55- 9:40 |
Exkurze - knihovna Liberec |
L1 |
Kt |
|
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
|
10:55-12:35 |
Projekt Světová škola - přednáší M. Dušek |
L1 |
Hř |
14:35-17:10 |
Sněm AŠSK |
|
Ch, Zv |
|
|
Florbal SŠ |
|
Zv |
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
Volejbal sš - okresní kolo |
|
Kt |
|
|
8:00-13:30 |
Seminář pro řešitele MO |
|
|
9:00-12:30 |
Seminář maturity 2013 |
|
Šo, Hu |
|
12:45-14:25 |
Neisse-elektro 2000 - školní kolo |
|
Kv, Pe, Te |
|
15:30 |
Konference VOŠ - Ininet |
|
|
|
|
Ekonomický seminář na KÚ Liberec (Vv) |
|
|
|
|
10:00-13:30 |
Výsadba stromů - projekt Krajina - nejkrásnější učebnice |
L3 |
Ko |
|
Konference VOŠ - Ininet |
|
Šo, Ši, Hu, Se, Če, Ke, Pn, Pj, Pl, Pm, Pš, Zv |
|
|
Exkurze Národní divadlo Praha |
P3, P4 |
Hř, Já, Os |
|
|
Exkurze Ještěd |
E3B |
Hn, Kv |
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
10:00-14:25 |
Seminář "Využití médií v dějepise" |
|
Bá, Dk, Há |
|
|
Prodej výrobků chr. dílny TULIPAN |
|
|
|
|
8:00-13:30 |
Seminář pro řešitele MO |
|
|
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
|
10:55-12:35 |
Světová škola - Miléniové cíle tisíciletí - Adra |
L1 |
Hř |
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
|
|
2. Sobota s technikou |
|
|
|
9:40-10:00 |
Pedagogická porada |
|
|
|
Florbal SŠ |
|
Zv |
|
|
|
Exkurze Kamax Turnov |
S2A |
Hř, Kn |
|
10:55-12:35 |
Světová škola - Voda a globální otázky - Adra |
L1 |
Hř |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
Volejbal - okresní finále |
|
Kt |
|
|
10:00-10:45 |
prezentace ČVUT FEL |
P4, L4 |
Já, Va |
14:00-16:00 |
Školení - předvánoční hodiny ANJ -knihovna Liberec |
|
Sč |
|
|
soutěž KYBER robot 2012 |
|
Se |
|
|
|
mezinárodní soutěž MERKUR ROBODAY 2012 |
|
Se, Ma |
|
|
Zimní soustředění ST Dobiášova |
|
Zv |
|
9:40-10:00 |
Porada VOŠ |
|
|
|
Zimní soustředění ST Dobiášova |
|
Zv |
|
|
|
Zimní soustředění ST Dobiášova |
|
Zv |
|
9:40-10:00 |
5. schůzka - maturitní plesy |
|
|
|
Zimní soustředění ST Dobiášova |
|
Zv |
|
|
|
Vánoční program tříd SPŠ dle pokynů tř. učitele |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, P2, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
Bá, Dk, Hj, Hk, Hn, Já, Ko, Kj, Ku, Ma, Mo, Pe, Pj, Ve |
|
Kino Lípa - Arnošt Lustig - Devět životů |
E2A, E2B, S2A, E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
Há, Hř, Ki, Ká, Kv, Kt, Pn, Pm, Te |
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
|
Vánoční prázdniny |
|
|
|
10:00 |
Osobní pohovory s uchazeči o místo sekretářky |
|
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
10:00 |
Osobní pohovory s uchazeči o místo sekretářky |
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
E1A, E1B |
Hř, Ch, Já, Pj |
|
|
9:40-10:00 |
Schůzka maturitní ples - L4, S4A, S4B |
|
|
10:30-17:10 |
Studium - PHA |
|
Hu |
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
E1A, E1B |
Hř, Ch, Já, Pj |
|
|
Exkurze Mladá Boleslav |
S1A, L1 |
Bá, Ku |
|
|
10:55-12:35 |
Přednáška "Polární oblasti" - Ing. Jakeš |
L1 |
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
E1A, E1B |
Hř, Ch, Já, Pj |
|
|
Závěrečný seminář projektu "Kvalita..." |
|
Šo, Ši, Bu, Ve |
|
|
konference DITECH2013 |
|
Se |
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
E1A, E1B |
Hř, Ch, Já, Pj |
|
20:00 |
Ples SPŠ SE |
|
|
|
Volba prezidenta |
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
E1A, E1B |
Hř, Ch, Já, Pj |
|
|
|
Volba prezidenta |
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
P1, L1 |
Hř, Ch, Pj, Pš, Zv |
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
P1, L1 |
Hř, Ch, Pj, Pš, Zv |
|
|
Školení - finanční gramotnost |
S4B, L4 |
Če, Tn |
|
LVK Vysoké nad jizerou |
P1, L1 |
Hř, Ch, Pj, Pš, Zv |
|
|
MŠMT Praha |
|
Šo |
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
12:00 |
DOD Auto Škoda |
|
Šo, Ši, Hu, Se |
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
P1, L1 |
Hř, Ch, Pj, Pš, Zv |
|
|
Školení - finanční gramotnost |
S4B, L4 |
Če, Tn |
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
10:00-11:40 |
Seminář "Zdravotnický systém a jeho financování" |
P4 |
Há |
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
P1, L1 |
Hř, Ch, Pj, Pš, Zv |
|
|
|
3. Sobota s technikou |
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
S1A, S1B |
Ši, Ry, Zv |
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
S1A, S1B |
Ši, Ry, Zv |
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
S1A, S1B |
Ši, Ry, Zv |
|
10:55-17:10 |
Školení Siemens Praha |
|
Pš, Te |
|
LVK Vysoké nad jizerou |
S1A, S1B |
Ši, Ry, Zv |
|
|
8:00 |
Uzavření pololetní klasifikace |
|
|
|
Volba prezidenta |
|
|
|
|
LVK Vysoké nad jizerou |
S1A, S1B |
Ši, Ry, Zv |
|
|
|
Volba prezidenta |
|
|
|
pronájem malé tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
|
|
pronájem malé tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
14:30 |
Pololetní pedagogická rada |
|
|
|
12:45-14:25 |
Školní kolo olympiády ANJ |
|
Pn, Pl |
|
8:00-14:25 |
Okresní kolo přeboru škol v šachu, Liberec, U Košků |
|
Ko |
|
|
Vydání výpisu vysvědčení za 1.pololetí |
|
|
|
Krajské finále ve volejbale - Tanvald |
|
Kt |
|
|
8:00 |
Pololetní pedagogická rada |
|
|
20:00 |
Ples SPŠ SE |
|
|
|
|
Pololetní prázdniny (pro pedagogy pracovní den) |
|
|
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
|
Projekt Comenius - Malta |
|
Pn |
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
10:30-17:10 |
Studium - PHA |
|
Hu |
|
|
Projekt Comenius - Malta |
|
Pn |
|
|
Školení Jablotron |
|
Pk |
|
|
Lékař M. Boleslav |
|
Ki, Ká |
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
|
Projekt Comenius - Malta |
|
Pn |
|
|
Školení Jablotron |
|
Te |
|
|
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
12:45-15:20 |
Divizna - Výukový program- Komu chutná prales |
L2 |
Os |
|
|
Projekt Comenius - Malta |
|
Pn |
|
|
Školení Jablotron |
|
Ze |
|
|
Den otevřených dveří |
|
|
|
|
8:55-10:45 |
Seminář - Zdravotnický systém a jeho financování |
L4 |
Kt |
8:55-14:25 |
Školení TUL |
|
Hk |
|
18:00-21:00 |
pronájem malé tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
|
Projekt Comenius - Malta |
|
Pn |
|
|
|
4. Sobota s technikou |
|
|
|
pronájem velké tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
|
|
pronájem velké tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
|
Přebor škol v šachu, krajské kolo - Nový Bor |
|
Ko |
|
13:40-17:10 |
Inspiromat Vernier IQ centrum Babylon |
|
Ši, Já, Ká, Os |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
8:55- 9:40 |
Obhajoba projektu FRVŠ |
|
|
10:55-17:10 |
Exkurze TOS Vandsdorf |
S4B |
Hk, Ki |
|
12:45-15:20 |
Divizna - Výukový program- Komu chutná prales |
L2 |
Os |
|
|
Házená krajské finále |
|
Zv |
|
|
13:40-14:25 |
Prezentace TUL - prof. Ing. Aleš Richter, CSc. |
P4, L4 |
|
14:35-16:10 |
Školní kolo soutěže Festo |
|
|
|
|
Přebor SŠ v běhu na lyžích - Bedřichov |
|
Pj |
|
|
Házená - republiková kvalifikace - Jičín |
|
Ch |
|
|
|
Volejbal SŠ - kvalifikace na republikové finále - |
|
Kt |
|
10:00-12:35 |
Seminář - Přijímací zkoušky - Scio |
|
Bu |
|
|
5. Sobota s technikou |
|
|
|
8:00-13:30 |
Exkurze Drylock Hrádek n/N |
|
Šo, Ši, Hu |
|
|
3. ročník soutěže studentů „ Práce v SolidCAM |
|
Hj, Hk |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
|
Jarní prázdniny |
|
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
9:40-10:00 |
Pedagogická porada |
|
|
10:00-14:25 |
Prezentace Univerzity obrany |
|
|
|
11:50-17:10 |
Seminář - Životní prostředí - Oldřichov v/H. |
|
Hř |
|
|
Studium PHA |
|
Hu |
|
|
|
Soutěž v programování a webdesignu- okr. kolo |
|
Pm |
|
seminář - Descartes - NEJ - Praha |
|
Bá, Dk |
|
|
seminář - Descartes - ANJ - Praha |
|
Kp, Ml, Sč |
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
|
Seminář Životní prostředí - Oldřichov v/H. |
L1 |
Bá, Hř |
|
|
Odevzdání DMP do 13:00 na sekretariátě školy |
|
|
|
|
školení pro Benteler |
|
Hn |
|
10:00-11:00 |
Koordinační schůzka MZ 2013 |
|
Hu |
|
8:00-12:35 |
Exkurze Unitherm Jablonec n/N |
L2 |
Dk, Kn |
9:40-10:00 |
VOŠ - porada |
|
|
|
|
Metodický seminář Choices ANJ - Praha |
|
Pn |
|
|
Exkurze ekologické středisko Mníšek |
L1 |
Bá, Hř |
|
|
Volejbal - národní kolo - Jindřichův Hradec |
|
Kt |
|
|
10:00-17:10 |
Metodický seminář ANJ Nakladatelství Bridge Praha |
|
Pl |
|
Volejbal - národní kolo - Jindřichův Hradec |
|
Kt |
|
|
12:45-17:10 |
Žitava - jednání elektroolympiáda |
|
Bá, Kv |
|
Ampér Brno |
|
Se, Te, Do |
|
|
Exkurze Magna Liberec |
S2A |
Hř, Kn |
|
|
Zkušební testy MZ2013 - MAT + ČJL |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
|
Exkurze ČT Praha |
E4A |
Kv, Ze |
|
|
školení pro Benteler |
|
Hn |
|
Návštěva zástupců finské školy |
|
|
|
|
10:00 |
Seminář pro ekonomy škol KÚL - Vv |
|
|
|
8:00-15:20 |
Asociace průmyslových škol |
|
Šo |
|
8:55-14:25 |
Předváděcí akce PRAMET |
S4A, S4B |
Hk |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
|
Velikonoční prázdniny |
|
|
|
|
Velikonoční prázdniny |
|
|
|
MZ 2013 - odevzdat školní seznam literárních děl |
|
|
|
|
11:50-13:30 |
lékař |
|
Os |
13:40-16:10 |
Přednáška D. Drábové na TUL |
E1A, E1B |
Šo, Ši |
|
|
8:00 |
Ukončení čtvrtletní klasifikace |
|
|
8:55-17:10 |
Exkurze TPCA Kolín |
L3 |
Ko, Ku |
|
|
Soutěž odborných dovedností oboru Elektrikář |
|
Se, Kh |
|
|
14:35 |
Čtvrtletní pedagogická porada |
|
|
|
Festo - 2. kolo soutěže |
|
Hn |
|
|
Soutěž odborných dovedností oboru Elektrikář |
|
Se, Kh |
|
|
10:00-11:40 |
Školení TUL - piezo |
E3B |
Kv |
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
16:30 |
Rada Unie rodičů |
|
|
|
|
Školení pro ekonomy škol Praha - pro Vv |
|
|
|
|
8:55-13:30 |
Exkurze - DGS Druckguss Systeme |
S2B |
Hk, Kn |
8:55-13:30 |
Basketball SŠ - okrsková skupina |
|
|
|
13:40-17:10 |
Ocenění nejlepších pedagogů KÚL |
|
Šo, Tn |
|
16:30 |
Třídní schůzky Unie rodičů |
|
|
|
|
EDU konference pro školy |
|
Se |
|
|
8:55-10:45 |
Školení k elektroolympiádě Naisse-elektro |
|
Kv |
13:40-14:25 |
Beseda s paní Zdeňku Liškovou, |
L4 |
Pn, Pl |
|
|
Porada ředitelů |
|
|
|
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
Energetická maturita v UE Tušimice |
|
Pe |
|
|
12:45-14:25 |
Seminář firmy ISCAR - obráběcí nástroje a řezné materiály |
S4A, S4B |
Hk, Ki |
|
SAPERE - soutěž Praha |
|
Hř |
|
|
Energetická maturita v UE Tušimice |
|
Pe |
|
|
|
Energetická maturita v UE Tušimice |
|
Pe |
|
8:00-13:30 |
Exkurze ABB Jablonec n/N. |
L2 |
Dk, Kn |
9:00-14:00 |
Konference ICT ve škole 2013 |
|
Hu |
|
10:00-14:25 |
Exkurze TUL - CxI |
S2B |
Hk |
|
|
Exkurze český rozhlas Praha |
E3B |
Hn, Kv |
|
|
8:55-10:45 |
Školení k elektroolympiádě Naisse-elektro |
|
Kv |
|
Studium DPS |
|
Bo, Kz, Ze |
|
|
8:00-10:45 |
Exkurze Tipsport Aréna - technologie |
E4B |
Hj, Pe |
|
18:00-21:00 |
pronájem malé tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
Soutěž v programování - kr. kolo |
|
Pm |
|
|
|
Neisse-elektro 2000 |
|
Se, Bá, Kv |
|
pronájem velké tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
|
|
pronájem velké tělocvičny - Capoeira |
|
|
|
7:10-17:10 |
Americká divočina |
E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
8:00-12:35 |
Přijímací zkoušky (Scio) |
|
|
|
10:55-17:10 |
Školení Siemens Praha |
|
Te |
|
11:50-16:10 |
Americká divočina - dozory |
E1A, E1B, S1A, S1B |
Bo, Kp, Ml, Na, Pn, Pl, Sč |
|
|
Studijní volno pro zařízení praxe |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2 |
|
|
|
8:00-12:35 |
Přijímací zkoušky (Scio) |
|
|
|
Odznak všestrannosti OV - městský stadion |
L3 |
Zv |
|
|
Studijní volno pro zařízení praxe |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, E3A, E3B, P3, S3B |
|
|
|
8:55-13:30 |
Basketball SŠ - okresní finále |
|
|
12:45-16:10 |
Metodické setkání výchovných poradců a učitelů ČJL |
|
Há, Pl |
|
13:00-18:00 |
Sudium PH |
|
Hu |
|
|
11:00-13:00 |
jednání ohledně projektu POSPOLU |
|
Se, Hk |
12:00 |
Uzavření klasifikace čtvrtých ročníků |
|
|
|
|
Německo |
|
Hj |
|
|
Exkurze FOR INDUSTRY výstaviště Praha |
S4A |
Na, Tn |
|
|
9:40-10:00 |
Pedagogická porada čtvrtých ročníků |
|
|
|
Německo |
|
Hj |
|
|
|
Jilemnický maraton |
|
Šo |
|
8:00-10:45 |
Vydávání vysvědčení čtvrtých ročníků, informace k maturitě |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
10:55-17:10 |
Studijní volno |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
8:00-10:50 |
MZ 2013 - matematika - didaktický test - SPUO-2 |
|
|
8:00-10:05 |
MZ 2013 - matematika - didaktický test |
|
|
|
8:00-10:30 |
MZ 2013 - matematika - didaktický test - SPUO-1 |
|
|
|
12:15-13:35 |
MZ 2013 - anglický jazyk - písemná práce |
|
|
|
|
Studijní volno |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1 |
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Maturitní komisař |
|
Pe |
|
|
8:00- 9:35 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - didaktický test - SPUO-1 |
|
|
8:00- 9:50 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - didaktický test - SPUO-2 |
|
|
|
8:00- 9:20 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - didaktický test |
|
|
|
11:00-13:40 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - písemná práce - SPUO-1 |
|
|
|
11:00-14:00 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - písemná práce - SPUO-2 |
|
|
|
11:00-13:15 |
MZ 2013 - český jazyk a literatura - písemná práce |
|
|
|
|
Studijní volno |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1 |
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Maturitní komisař |
|
Pe |
|
|
8:00-10:05 |
MZ 2013 - německý jazyk - didaktický test |
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
12:00-13:20 |
MZ 2013 - německý jazyk - písemná práce |
|
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Maturitní komisař |
|
Pe |
|
|
Oprava zářičů ve velké tělocvičně |
|
|
|
|
8:00-11:40 |
Maturitní komisař |
|
Pe |
8:00-10:05 |
MZ 2013 - anglický jazyk - didaktický test |
|
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Akce "Světová škola" - Úklid řeky Nisy |
L1, S2A |
Bá, Hř, Ry |
|
|
Oprava zářičů ve velké tělocvičně |
|
|
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
8:00-12:00 |
MZ 2013 - písemná maturitní práce z ANJ |
L4 |
|
|
seminář Automatizace |
|
Se |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Oprava zářičů ve velké tělocvičně |
|
|
|
|
8:00-12:00 |
MZ 2013 - písemná maturitní práce z NEJ |
L4 |
|
8:00- 9:40 |
lékař |
|
Ši |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
seminář Automatizace |
|
Se |
|
|
Oprava zářičů ve velké tělocvičně |
|
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
9:00 |
SOČ - krajské kolo - DDM Větrník |
|
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Diskuzní fórum na podporu výuky odborného cizího jazyka, NIDV Praha |
|
Bá, Pl, Rj |
|
|
12:45-17:10 |
Školení FAMA - KULK - (pro Vv) |
|
Ši |
|
Jaderná maturita Temelín |
|
Pe |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
MZ 2013 - uvolnění výsledků didaktických testů |
|
|
|
|
|
MZ 2013 - obhajoby DMP |
P4, S4B |
|
|
MZ 2013 - praktická zkouška MZ |
E4B, S4B |
Se, Hk, Ki, Kk, Ku, Te, Ve |
|
|
Jaderná maturita Temelín |
|
Pe |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
|
MZ 2013 - obhajoby DMP |
E4B |
|
|
MZ 2013 - praktická zkouška MZ |
P4, S4A |
Hj, Hn, Kz, Kk, Na, Pj, Pm, Pk, Pš, Tn, Ve |
|
|
Jaderná maturita Temelín |
|
Pe |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
|
MZ 2013 - praktická zkouška MZ |
E4A |
Hn, Kv, Pk |
|
MZ 2013 - Plzeň |
|
Te, Va |
|
|
MZ 2013 - Jičín |
|
Ve |
|
|
MZ 2013 - Kutná Hora |
|
Pj |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
|
MZ 2013 - praktická zkouška MZ |
E4A |
Hn, Kv, Pk |
|
MZ 2013 - Plzeň |
|
Te, Va |
|
|
MZ 2013 - Jičín |
|
Ve |
|
|
MZ 2013 - Kutná Hora |
|
Pj |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
MZ 2013 - obhajoby DMP |
E4A |
|
|
|
|
MZ 2013 - Plzeň |
|
Te, Va |
|
MZ 2013 - Jičín |
|
Ve |
|
|
MZ 2013 - Kutná Hora |
|
Pj |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
MZ 2013 - obhajoby DMP |
L4 |
|
|
|
|
MZ 2013 - Plzeň |
|
Te, Va |
|
MZ 2013 - Jičín |
|
Ve |
|
|
MZ 2013 - Kutná Hora |
|
Pj |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
MZ 2013 - obhajoby DMP |
L4 |
|
|
|
|
MZ 2013 - Plzeň |
|
Te, Va |
|
MZ 2013 - Jičín |
|
Ve |
|
|
MZ 2013 - Kutná Hora |
|
Pj |
|
|
Studijní volno (mimo MZ) |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4 |
|
|
|
Napájení Sluncem - Ostrava - soutěž solárních vozítek |
|
Ma |
|
|
|
MZ 2013 - Mladá Boleslav |
|
Ku |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - Pardubice |
|
Ře |
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
Studijní volno |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
|
MZ 2013 - Mladá Boleslav |
|
Ku |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - Pardubice |
|
Ře |
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
Studijní volno |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
10:00-14:25 |
Exkurze IQ park |
S1A |
Já |
12:45-17:10 |
Setkání k NEISSE-ELEKTRO 2000 - Žitava |
|
Se, Bá, Kv |
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
Studijní volno |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Energetická maturita Ostrava |
|
Pe |
|
|
MZ 2013 - Pardubice |
|
Ře |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - Mladá Boleslav |
|
Ku |
|
|
11:50-17:10 |
Exkurze Meandry Smědé a Frýdlantsko |
|
Hř |
|
MZ 2013 - ústní část |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
Studijní volno |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Energetická maturita Ostrava |
|
Pe |
|
|
MZ 2013 - Pardubice |
|
Ře |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - Mladá Boleslav |
|
Ku |
|
|
|
MZ 2013 - Mladá Boleslav |
|
Ku |
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
Dětská olympiáda MŠ Kamarád |
P1 |
Ch |
|
|
MZ 2013 - Pardubice |
|
Ře |
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
Studijní volno |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Energetická maturita Ostrava |
|
Pe |
|
|
9:30-10:00 |
Porada rozšířeného vedení školy |
|
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
Ukončení výuky |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
|
Ukončení výuky |
E4B, P4, S4B |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
|
Ukončení výuky |
E4B, P4, S4B |
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
11:50-17:10 |
Exkurze čistička OV- 1. polovina třídy L2 |
L2 |
Ká |
11:50-14:25 |
Exkurze IQ park |
E1B |
Já |
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
Ukončení výuky |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
9:30-10:00 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - E4B |
|
|
10:00-10:45 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - P4 |
|
|
|
10:45-11:15 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - S4B |
|
|
|
|
MZ 2013 - ústní část |
E4A, S4A, L4 |
|
|
|
Praxe 2. a 3. ročníků a VOŠ |
E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3, V1, V2 |
|
|
|
Odevzdání DRP třídy L3 do 13. hodin na sekretariátě školy |
|
|
|
|
Ukončení výuky |
E4B, P4, S4B |
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
10:55-15:20 |
Exkurze IQ park |
L1 |
Ká |
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Předseda absolutoria - VOŠMOA Jablonec n.N. |
|
Če |
|
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
S3B, L3 |
Hj, Ch, Ko, Ku, Ry |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
10:55-17:10 |
Exkurze čistička OV- 2. polovina třídy L2 |
L2 |
Ká |
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
|
Exkurze muzeum energie, Velké Hamry |
E1A |
Mo, Pe |
|
|
Předseda absolutoria - VOŠMOA Jablonec n.N. |
|
Če |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Exkurze Výstava ČT 60 + letiště Kbely |
E2A |
Kv, Ze |
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
S3B, L3 |
Hj, Ch, Ko, Ku, Ry |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Budoucí 1. ročníky - jazykové testy |
|
Kn, Ká, Kv, Na, Rj, Te |
10:55-15:20 |
Exkurze IQ park |
P1 |
Ká |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Světová škola - Praha |
|
Bá, Hř |
|
|
Absolutorium VOŠ |
|
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
S3B, L3 |
Hj, Ch, Ko, Ku, Ry |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
11:30-12:15 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - E4A |
|
|
12:15-13:00 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - L4 |
|
|
|
13:00-13:30 |
MZ2013 - předávání maturitních vysvědčení vysvědčení - S4A |
|
|
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Školení strojového vidění Applic |
|
Hn |
|
|
škola PHA |
|
Hu |
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
S3B, L3 |
Hj, Ch, Ko, Ku, Ry |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
8:00- 9:40 |
Prezentace oboru elektrotechnika |
E1A, E1B |
Se, Hn, Kv, Pe, Pk, Te |
10:00 |
Pomaturitní setkání po 64 letech - třída M4a |
|
|
|
|
škola PHA |
|
Hu |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
S3B, L3 |
Hj, Ch, Ko, Ku, Ry |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
|
Školení pro Benteler |
|
Hn |
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
E3A, E3B, P3 |
Ch, Já, Kh, Pe, Pj, Ry, Te, Zv |
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
škola PHA |
|
Hu |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Školeni SolidWorks |
|
Se, Bo, Bz, Hj, Hk, Kn, Kk, Ku, Na, Tn, Ve |
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
E3A, E3B, P3 |
Ch, Já, Kh, Pe, Pj, Ry, Te, Zv |
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
škola PHA |
|
Hu |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Školeni SolidWorks |
|
Se, Bo, Bz, Hj, Hk, Kn, Kk, Ku, Na, Tn, Ve |
|
|
11:50-15:20 |
Exkurze IQ park |
S1B |
Ká |
|
Školeni SolidWorks |
|
Se, Bo, Bz, Hj, Hk, Kn, Kk, Ku, Na, Tn, Ve |
|
|
Obhajoby DRP třídy L3 |
L3 |
Dk, Ko, Os |
|
|
VOŠ Jičín - absolutorium |
|
Pš |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Možnosti mez. spoluprá ve vzdělávání - Praha |
|
Šo |
|
|
škola PHA |
|
Hu |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
E3A, E3B, P3 |
Ch, Já, Kh, Pe, Pj, Ry, Te, Zv |
|
|
11:50-13:30 |
Exkurze TUL Laboratoř PCB |
E2A |
Kv, Ze |
|
Obhajoby DRP třídy L3 |
L3 |
Dk, Ko |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
VOŠ Jičín - absolutorium |
|
Pš |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
E3A, E3B, P3 |
Ch, Já, Kh, Pe, Pj, Ry, Te, Zv |
|
|
Opravné a dodatečné zkoušky - 4. ročník |
|
|
|
|
8:00 |
Uzavření pololetní klasifikace 1.-3. ročníku |
|
|
8:00- 9:40 |
Beseda - Extremismus |
S1A, S1B |
Rj |
|
10:00-14:00 |
Konference projektu "Komplex CNC a CAM" |
|
Šo, Hu, Hk, Kn, Kk, Na, Ry |
|
10:00-11:40 |
Beseda - Extremismus |
E1A, E1B |
Rj |
|
11:50-15:20 |
Seminář Oxford University Press |
|
Pl |
|
11:50-13:30 |
Beseda - Extremismus |
P1, L1 |
Rj |
|
|
VOŠ Jičín - absolutorium |
|
Pš |
|
|
Exkurze elektrárna Rudolfov |
S2B |
Ve |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Opravné a dodatečné zkoušky - 4. ročník |
|
|
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
Sportovní kurzy 3. ročníků |
E3A, E3B, P3 |
Ch, Já, Kh, Pe, Pj, Ry, Te, Zv |
|
|
8:00 |
Sanitární den do 12:00, pak stud. volno |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
13:00 |
Pololetní pedagogická porada |
|
|
|
16:00 |
Schůzka s rodiči budoucích 1.ročníků - strojírenství |
|
|
|
17:00 |
Schůzka s rodiči budoucích 1.ročníků - elektrotechnika |
|
|
|
18:00 |
Schůzka s rodiči budoucích 1.ročníků - informační technologie a technické lyceum |
|
|
|
|
Školení hospodářky školy - Vv |
|
|
|
|
Olympiáda mládeže - Uherské Hradiště |
|
Zv |
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
9:00 |
Přijímací pohovory na VOŠ (1. kolo) |
|
Če, Os, Ře |
|
Akce v kompetenci TU - výlety, exkurze ... |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Olympiáda mládeže - Uherské Hradiště |
|
Zv |
|
|
Seminář Praha - nár.projekty - Finsko |
|
Šo, Hu |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
Akce v kompetenci TU - výlety, exkurze ... |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Olympiáda mládeže - Uherské Hradiště |
|
Zv |
|
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
Akce v kompetenci TU - výlety, exkurze ... |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Olympiáda mládeže - Uherské Hradiště |
|
Zv |
|
|
8:00- 9:40 |
Třídnická hodina, vydání vysvědčení, zakončení školního roku |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
10:00 |
Ukončení studia |
E1A, E1B, P1, S1A, S1B, L1, E2A, E2B, P2, S2A, S2B, L2, E3A, E3B, P3, S3B, L3 |
|
|
10:00 |
Závěrečná pedagogická porada |
|
|
|
|
Zkouškové období VOŠ |
V1, V2 |
|
|
|
Olympiáda mládeže - Uherské Hradiště |
|
Zv |
|
|
Ukončení výuky |
E4A, E4B, P4, S4A, S4B, L4, V3 |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Školení 3D souřadnicový stroj |
|
Hk, Ku, Ve |
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Školení 3D souřadnicový stroj |
|
Hk, Ku, Ve |
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Školení 3D souřadnicový stroj |
|
Hk, Ku, Ve |
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
|
Open Desko Liberec, mezinárodní šachový turnaj |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Soustředěný tréning tan. skupiny Divokej Ir |
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
|
Soustředěný tréning tan. skupiny Divokej Ir |
|
|
|
|
Soustředěný tréning tan. skupiny Divokej Ir |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
|
Hlavní prázdniny (dovolená ) |
|
|
|
8:30 |
Zahajovací porada |
|
|
9:00 |
Opravné a dodatečné zkoušky (1. část) |
|
|
|
11:00 |
Rozšířená porada vedení |
|
|
|
12:00 |
Přijímací pohovory na VOŠ (2. kolo) |
|
|
|
|
9:00 |
Opravné a dodatečné zkoušky (2. část) |
|
|
|
Porady předmětových komisí |
|
|
|
|
Konference Oxford Universtiy Press - Praha |
|
Pl |
|
|
8:00 |
Pedagogická porada |
|
|
|
|
Exkurze do výrobních podniků |
|
|
|
9:00 |
Porada třídních učitelů |
|
|
11:00 |
Porada učitelů VOŠ |
|
|
|
21.8.2013 (10:41)
Zpracováno v systému Bakaláři